Vijesti

REZULTATI IZBORA ZA IZBOR ČLANOVA SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA NA PODRUČJU OPŠTINE FOČA 2021. GODINE

03.10.2021 | 20:06 REZULTATI IZBORA ZA IZBOR ČLANOVA SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA NA PODRUČJU OPŠTINE FOČA 2021. GODINE

REZULTATI  IZBORA  ZA IZBOR  ČLANOVA  SAVJETA  MJESNIH  ZAJEDNICA NA  PODRUČJU  OPŠTINE  FOČA  2021.  GODINE

 

  1. B 001 CENTAR  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Centar  

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BODIROGA  OGNJEN SDS – Srpska demokratska stranka

 

223

2. VLADIČIĆ  MILINKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

127

3. DIVČIĆ  GORAN Socijalistička  partija  

 

30

4. DRAKUL  DRAGANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

163

5. DRAKULIĆ  DARKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik

75

6. ELEZ  JELENA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

132

7. KOVAČEVIĆ  BRANKA Ujedinjena Srpska  

 

7

8. KRUNIĆ  MARKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 61
9. MIJOVIĆ  GORAN Demokratski savez – DEMOS  

 

23

10. MILETIĆ  OLJEG SDS – Srpska demokratska stranka  

 

162

11. NIKOLIĆ  NATAŠA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 122
12. PAVLOVIĆ  NEMANJA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

136

13. PAPRICA  BOJAN Demokratski savez – DEMOS  

 

27

14. PLJEVALJČIĆ  MILENKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 71
15. POJUŽINA  SPOMENKA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 53
16. PUHALO  NENAD Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 61
17. ŠOLAJA  SANJA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 68

 

 

  1. 002  GORNJE  POLJE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Gornje  Polje

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BLAGOJEVIĆ  ALEKSANDRA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 45
2. BLAGOJEVIĆ  NIKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

36

3. VUKADINOVIĆ  NJEGOŠ Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 67
4. GOVEDARICA  RANKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

34

5. DUNJIĆ  GOJKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

25

6. JOJIĆ  SPASOJE Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 43
7. KOCIĆ  IVANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

27

8. MASTILO  SONJA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

27

9. MILJANOVIĆ  MLADEN Demokratski savez – DEMOS  

 

26

10. PAVLOVIĆ  SVJETLANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

37

11. PAPRICA  ANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 56
12. PLJEVALJČIĆ  MARINA Ujedinjena Srpska  

 

8

13. POPOVIĆ  MIRJANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

21

14. RAŠEVIĆ  MITAR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 53
15. TODOROVIĆ   ALEKSANDAR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 60
16. ČANČAR  MARIJA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 92

 

 

  1. B 003DONJE  POLJE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Donje  Polje 

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. ANĐELIĆ  KAMENKO Demokratski savez – DEMOS  

 

9

2. BABIĆ  DRAGAN Demokratski savez – DEMOS  

 

13

3. VUJIČIĆ  LJILJANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

34

4. DOBNIK  ŽELJKO Demokratski savez – DEMOS  

 

12

5. DRAGIČEVIĆ  MILENKO Socijalistička partija  

 

5

6. ĐEVIĆ  RAJKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 25
7. ĐORĐEVIĆ  SLAVKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

48

8. ELEZ  JOVANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 39
9. ZELOVIĆ  ČEDO  Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 27
10. JEGDIĆ  RADIVOJE SDS – Srpska demokratska stranka  

 

34

11. JOVANOVIĆ  DRAGIŠA Socijalistička partija  

 

3

12. JOJIĆ  SLOBODAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 20
13. KOSTIĆ  DANKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

30

14. KRUNIĆ  VIOLETA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 33
15. KRUNIĆ  ĐORĐE Ujedinjena Srpska  

 

11

16. KRUNIĆ  SLOBODAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

41

17. MARIĆ  KRISTINA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

34

18. MILETIĆ  RADMILO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

37

19. PLJEVALJČIĆ  DRAGOSLAV Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 39
20. TRIFKOVIĆ  DANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 25

 

 

  1. B 004DUŠANOVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Dušanovo

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. VREĆO  VASO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

59

2. DOSTIĆ  MARINA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

49

3. DRAKUL  TIJANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

22

4. IVANOVIĆ  JELENKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

23

5. KULIĆ  MOMIR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

25

6. PEJOVIĆ  JELENA Socijalistička partija  

 

4

7. PETROVIĆ  NINOSLAVA   Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

30

8. PLJEVALJČIĆ  ZORA Socijalistička partija  

 

18

9. PLJEVALJČIĆ  MILKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

30

10. PLJEVALJČIĆ  (Vaso)  MILOMIR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

34

11. PLJEVALJČIĆ  (Dragoljub)  MILOMIR Ujedinjena Srpska  

 

6

12. RUŽIĆ  MILANKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

14

13. SEKULOVIĆ  NEMANJA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

39

14. STANOJEVIĆ  JELENKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

17

15. TRIFKOVIĆ  ŽARKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

32

16. ŠOLAJA  VLADIMIR Demokratski savez – DEMOS  

 

5

 

 

  1. B 005LAZAREVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Lazarevo  

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BURILO  ČEDOMIR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

28

2. VLAŠKI  DRAGOSLAV Ujedinjena Srpska  

 

19

3. ĐOKOVIĆ  GORAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

65

4. ZEČEVIĆ  IVAN Demokratski savez – DEMOS  

 

32

5. ZEČEVIĆ  MILENKO Socijalistička partija  

 

46

6. ZEČEVIĆ  MIODRAG Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

33

7. JAKIĆ  MILOŠ Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

43

8. KUNARAC  PREDRAG SDS – Srpska demokratska stranka  

 

63

9. MILANOVIĆ  MIROSLAV SDS – Srpska demokratska stranka  

 

66

10. OSTOJIĆ  RADMILA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

33

11. RADOVIĆ  MIODRAG Socijalistička partija  

 

7

12. RUŽIĆ  ZDRAVKO Demokratski savez – DEMOS  

 

32

13. STEVANOVIĆ  MIRA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

24

14. TRIVUN  MILAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

19

15. ŠIFORIJA  KOVAČ  ANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

38

 

 

  1. B 006BROD  –   Savjet  Mjesne  zajednice  Brod 

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. AĆIMOVIĆ  MILOŠ Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

32

2. VUKADINOVIĆ  BRANE Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

67

3. JANKOVIĆ  RATKO Demokratski savez – DEMOS  

 

31

4. JEVTOVIĆ  JANJA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

8

5. JOJIĆ  DUŠKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

16

6. KALAJDŽIĆ  RADOVAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

13

7. KUJUNDŽIĆ  MILIVOJE Socijalistička partija  

 

5

8. MAJDOV  ZORICA Ujedinjena Srpska  

 

9

9. MARIĆ  NADA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

91

10. MILANOVIĆ  VLADIMIR Demokratski savez – DEMOS  

 

8

11. MILETIĆ  NEBOJŠA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

63

12. OSTOVIĆ  MILICA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

18

13. RAKIĆ  NEBOJŠA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

20

14. TOMIĆ  NEDELJKO Demokratski savez – DEMOS  

 

3

15. ĆOSOVIĆ  DRAGOMIR SDS – Srpska demokratska stranka  

 

20

 

 

  1. B 007MILJEVINA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Miljevina 

 

Birano je sedam članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BILINAC  SANJA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

18

2. VUKOVIĆ  VESNA Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

45

3. GOVEDARICA  DALIBORKA Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

43

4. GOLUBOVIĆ  STEFAN Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

66

5. DOJČINOVSKI  TANJA Socijalistička partija  

 

13

6. ELEZ  SVETLANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

22

7. KRSMAN  NIKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

21

8. MEĐO  DUŠAN Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

64

9. MILUTINOVIĆ  ŽELJKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

33

10. NINKOVIĆ  VLADIMIR Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

48

11. NOVAKOVIĆ  PREDRAG Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

24

12. PAVLOVIĆ  BORISLAV Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

9

13. PERIŠIĆ  SLAVENKO Grupa građana Mjesne zajednice Miljevina  

 

108

14. SKAKAVAC  NIKOLA Demokratski savez – DEMOS  

 

30

15. STANKOVIĆ  SIMO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

20

16. FILIPOVIĆ  ANĐELA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik    

 

24

17. FILIPOVIĆ  DIMITRIJE SDS – Srpska demokratska stranka  

 

16

 

 

  1. B 008OBILIĆEVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Obilićevo   

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BODIROGA  ZORKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

24

2. DRAKUL  DRAGANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

19

3. KOSTIĆ  MILORAD SDS – Srpska demokratska stranka  

 

29

4. KRUNIĆ  NEMANJA Socijalistička partija  

 

9

5. KRUNIĆ  RADOMIR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik     

 

28

6. LALOVAC  ŽANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik     

 

28

7. MILETIĆ  IVAN Demokratski savez – DEMOS  

 

3

8. POPADIĆ  SPOMENKA Socijalistička partija  

 

7

9. RADOVIĆ  DARA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik     

 

28

10. ČANČAR  BORIVOJE Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik     

 

22

11. ČANČAR  ZORAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik     

 

28

 

 

  1. 009LIVADE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Livade

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. VILOTIĆ  JELENA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

37

2. ĐUROVIĆ  BRANKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

13

3. ĐUROVIĆ  MLADEN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

22

4. KULIĆ  GORDANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

14

5. LUČIĆ  SLAVIŠA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

15

6. MUMINOVIĆ  JELENA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

7

7. PEŠIĆ  DARKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

14

8. RADOVIĆ  MILADIN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

30

9. RADOVIĆ  RELJA Demokratski savez – DEMOS  

 

6

10. SIMOVIĆ  DARKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

7

11. STEVANOVIĆ  MAJA Ujedinjena Srpska  

 

3

 

  1. B 010RJEČICA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Rječica  

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BABIĆ  MILADINKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

18

2. VUKOVIĆ  SLAVA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

18

3. ĐOKOVIĆ  MIROSLAV Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

25

4. IVANOVIĆ  NIKOLA Demokratski savez – DEMOS  

 

37

5. IKONIĆ  RANKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

25

6. PEJOVIĆ  STOJAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

19

7. ČEČAR  SLAVKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

17

8. ŠKOBO  IGOR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

23

9. ŠOLAJA  BILJANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

36

 

 

  1. B 011JOŠANICA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Jošanica

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BABIĆ  BORIŠA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

13

2. BLAGOJEVIĆ  RADISLAV Socijalistička partija  

 

4

3. VILOTIĆ  ZORA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

56

4. KULIĆ  MARIJAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

30

5. MATOVIĆ  ZORAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

58

6. MATOVIĆ  NEDELJKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

62

7. PEJOVIĆ  RADMILA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

38

8. SIMEUNOVIĆ  MILADA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

15

9. ČANČAR  MILORAD SDS – Srpska demokratska stranka  

 

60

10. ŠKIPINA  BORIVOJE Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

10

 

 

  1. B 012USTIKOLINA  –  Mjesne  zajednice  Ustikolina

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BLAGOJEVIĆ  BORISAV Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

10

2. VUKOVIĆ  IVANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

12

3. VUKOVIĆ  MARKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

12

4. GAGOVIĆ  DOBRICA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

7

5. GAGOVIĆ  MILAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

17

 

  1. B 013KUTA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kuta

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BODIROGA  ALEKSANDRA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

18

2. BODIROGA  LUKA Demokratski savez – DEMOS  

 

48

3. GRUBAČIĆ  BLAŽENKA Demokratski savez – DEMOS  

 

24

4. GRUBAČIĆ  VJEKOSLAVA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

17

5. ĐAJIĆ  SLAĐANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

12

6. MILETIĆ  VLADIMIR SDS – Srpska demokratska stranka  

 

12

7. MILETIĆ  GRUJO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

4

8. MILETIĆ  TRIVKO Demokratski savez – DEMOS  

 

31

9. STANOJEVIĆ  MILANKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

22

10. ĆOSOVIĆ  BOJAN Demokratski savez – DEMOS  

 

28

 

  1. B 014JELEČ  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Jeleč  

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BEĆIREVIĆ  ESAD SDA – Stranka demokratske akcije  

 

18

2. JOVOVIĆ  RADMILO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

5

3. KAVAZIĆ  MURTIJA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

14

4. MIJANOVIĆ  ZDRAVKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

6

5. MUŠANOVIĆ  HALIL SDA – Stranka demokratske akcije  

 

15

6. PAŠOVIĆ  SANELA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

16

7. HADŽIĆ  HAMO SDA – Stranka demokratske akcije  

 

18

 

  1. B 015KOZJA  LUKA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kozja  Luka  

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BEGANOVIĆ  FERID SDA – Stranka demokratske akcije  

 

8

2. VASILJEVIĆ  RADOSLAVKA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

6

3. VUKOVIĆ  MILIVOJE Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

6

4. LEPIR  MUNEVERA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

2

5. REBIĆ  JOVO Narodna partija Srpske  

 

16

6. TABUČIĆ  AMIR SDA – Stranka demokratske akcije  

 

7

7. ĆUSKIĆ  MITAR Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

7

8. HADŽIĆ  VAHID SDA – Stranka demokratske akcije  

 

7

 

 

  1. B 016KRATINE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kratine

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. JEŽ  HURIJA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

1

2. KRAJČIN  RAŠID SDA – Stranka demokratske akcije  

 

2

3. PAČARIZ  SEHIJA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

3

4. ČAUŠEVIĆ  KEMO SDA – Stranka demokratske akcije  

 

8

5. ČAUŠEVIĆ  MUNIB SDA – Stranka demokratske akcije  

 

2

 

  1. B 017IZBIŠNO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Izbišno

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BIBOVIĆ  SAMIR SDA – Stranka demokratske akcije  

 

17

2. KEČO  ASIM SDA – Stranka demokratske akcije  

 

17

3. MEKIĆ  RAMIZA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

17

4. MUSIĆ  HASIBA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

17

5. ORUČ  ZAJKO SDA – Stranka demokratske akcije  

 

17

 

 

  1. B 018POPOV  MOST  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Popov  Most

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BAJROVIĆ  ALIJA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

14

2. BUNDA  MUŠAN SDA – Stranka demokratske akcije  

 

10

3. VEJO  FATIMA Udruženje građana Bošnjaka povratnika „ALADŽA“ Foča  

 

13

4. IKONIĆ  NENAD Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

48

5. JOJIĆ  RAJKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

10

6. KRŠO  NEDŽAD SDA – Stranka demokratske akcije  

 

39

7. KRŠO  RAMO SDA – Stranka demokratske akcije  

 

27

8. KRŠO  REŠAD Udruženje građana Bošnjaka povratnika „ALADŽA“ Foča  

 

14

9. RADOVIĆ  MILENKA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

41

10. HASAMBEGOVIĆ  ZARIFA SDA – Stranka demokratske akcije  

 

15

11. DŽAMALIJA  AZEM Udruženje građana Bošnjaka povratnika „ALADŽA“ Foča  

 

17

12. ŠKOBO  TATJANA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

35

 

 

  1. B 019ČELIKOVO  POLJE  –

         Savjet  Mjesne  zajednice  Čelikovo  Polje

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. VIDOJEVIĆ  ALEKSANDAR DNS – Demokratski narodni savez  

 

24

2. VIDOJEVIĆ  NADA DNS – Demokratski narodni savez  

 

29

3. DRAKUL  MIODRAG SDS – Srpska demokratska stranka  

 

46

4. KRNOJELAC  IRMA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

35

5. PEJOVIĆ  SAVO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

36

6. PERIŠIĆ  DRAGUTIN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

15

7. STAROVIĆ  DRAGAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

17

 

 

  1. B 020DRAGOČAVA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Dragočava

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. ĐURIČIĆ  ZORAN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

0

2. IVANOVIĆ  VLADIMIR SDS – Srpska demokratska stranka  

 

31

3. MARIĆ  DUŠAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

67

4. MARIĆ  IVANA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

47

5. MITROVIĆ  MOMČILO Ujedinjena Srpska  

 

32

6. MIHAJLOVIĆ  VUKAN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

20

7. NOVOVIĆ  ALEKSANDAR SDS – Srpska demokratska stranka  

 

11

8. PUHALAC  RODOLJUB Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

56

9. TOPALOVIĆ  BOSILJKA SPS – Socijalistička partija  Srpske – „Budućnost Srpske“  

 

54

 

 

  1. B 021GODIJENO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Godijeno

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. ŽIVANOVIĆ  OBREN Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

11

2. KLINAC  ZAHIR SDA – Stranka demokratske akcije  

 

37

3. KRUNIĆ  VERA Narodni demokratski pokret  

 

44

4. PLJEVALJČIĆ  MIROSLAV Narodni demokratski pokret  

 

44

5. SIMOVIĆ  RADMILO Narodni demokratski pokret  

 

43

6. STANOJEVIĆ  DRAGOSLAV Narodni demokratski pokret  

 

46

 

 

  1. B 022ZAVAIT  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Zavait

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BOŽOVIĆ  TRIVKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

51

2. MARKOVIĆ  RADMIL Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

51

3. MATOVIĆ  RADA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

51

4. SEKULOVIĆ  VUKOLA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

53

5. TEŠOVIĆ  DRAGAN Demokratski savez – DEMOS  

 

52

 

 

 

  1. B 023ČELEBIĆI  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Čelebići 

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. BLAGOJEVIĆ  VIDOSAVA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

68

2. BODIROGA  MARKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

80

3. LEČIĆ  DOBRILO Demokratski savez – DEMOS  

 

28

4. OSTOJIĆ  IVKO SDS – Srpska demokratska stranka  

 

89

5. OSTOJIĆ  PREDRAG Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

27

6. RADOVIĆ  MILIŠA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

70

 

 

 

  1. B 024MEŠTREVAC  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Meštrevac

 

Birano je pet članova Savjeta.

 

Redni

 

broj

Prezime  i  ime Predlagač Ukupan broj glasova
1. DAVIDOVIĆ  DUŠKO Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik 1

 

 

2. ŽIVANOVIĆ  VUKOJICA Savez nezavisnih socijaldemokrata  – SNSD – Milorad Dodik  

 

2

3. ŽIVANOVIĆ  MILIJA SDS – Srpska demokratska stranka  

 

12

4. ŽIVANOVIĆ  OBREN SDS – Srpska demokratska stranka  

 

8

5. ŽIVANOVIĆ  SLAĐANA SDS – Srpska demokratska stranka 11

 

 

 

 

 

 

 

PREDSJEDNIK

OPŠTINSKE  IZBORNE  KOMISIJE  FOČA

Vide  Vuković

Podijelite vijest: