Vijesti

OVJERENE KANDIDATSKE LISTE ZA IZBOR ČLANOVA SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA NA PODRUČJU OPŠTINE FOČA 2021. GODINE

29.09.2021 | 10:41 OVJERENE KANDIDATSKE LISTE ZA IZBOR ČLANOVA SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA NA PODRUČJU OPŠTINE FOČA 2021. GODINE

OVJERENE KANDIDATSKE LISTE ZA IZBOR ČLANOVA SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA NA PODRUČJU OPŠTINE FOČA 2021. GODINE

 

  1. B 001 CENTAR  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Centar

 

  1. BODIROGA  OGNJEN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  2. VLADIČIĆ  MILINKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. DIVČIĆ  GORAN  –  Socijalistička  partija
  4. DRAKUL  DRAGANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. DRAKULIĆ  DARKO   –   Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. ELEZ  JELENA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. KOVAČEVIĆ  BRANKA  –  Ujedinjena  Srpska
  8. KRUNIĆ  MARKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. MIJOVIĆ  GORAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  10. MILETIĆ OLJEG  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  11. NIKOLIĆ NATAŠA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  12. PAVLOVIĆ NEMANJA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  13. PAPRICA BOJAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  14. PLJEVALJČIĆ  MILENKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  15. POJUŽINA SPOMENKA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  16. PUHALO NENAD  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  17. ŠOLAJA SANJA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 002  GORNJE  POLJE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Gornje  Polje

 

  1. BLAGOJEVIĆ  ALEKSANDRA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  – SNSD
  2. LAGOJEVIĆ  NIKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. VUKADINOVIĆ  NJEGOŠ  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. GOVEDARICA  RANKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. DUNJIĆ  GOJKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. JOJIĆ  SPASOJE  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. KOCIĆ  IVANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. MASTILO  SONJA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  9. MILJANOVIĆ  MLADEN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  10. PAVLOVIĆ SVJETLANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  11. PAPRICA ANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  12. PLJEVALJČIĆ MARINA  –  Ujedinjena  Srpska
  13. POPOVIĆ MIRJANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  14. RAŠEVIĆ MITAR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  15. TODOROVIĆ ALEKSANDAR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  – SNSD
  16. ČANČAR MARIJA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se sedam članova Savjeta.

  1. B 003DONJE  POLJE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Donje  Polje

 

  1. ANĐELIĆ  KAMENKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  2. BABIĆ  DRAGAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  3. VUJIČIĆ  LJILJANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. DOBNIK  ŽELJKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  5. DRAGIČEVIĆ  MILENKO  –  Socijalistička  partija
  6. ĐORĐEVIĆ  SLAVKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. ELEZ  JOVANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  8. ZELOVIĆ  ČEDO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. ZEČEVIĆ  RAJKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  10. JEGDIĆ RADIVOJE  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  11. JOVANOVIĆ DRAGIŠA  –  Socijalistička  partija
  12. JOJIĆ SLOBODAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  13. KOSTIĆ DANKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  14. KRUNIĆ VIOLETA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  15. KRUNIĆ ĐORĐE  –  Ujedinjena  Srpska
  16. KRUNIĆ SLOBODAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  17. MARIĆ KRISTINA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  18. MILETIĆ RADMILO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  19. PLJEVALJČIĆ DRAGOSLAV  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –

SNSD

  1. TRIFKOVIĆ DANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 004DUŠANOVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Dušanovo

 

  1. VREĆO  VASO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. DOSTIĆ  MARINA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. DRAKUL  TIJANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. IVANOVIĆ  JELENKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. KULIĆ  MOMIR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. PEJOVIĆ  JELENA  –  Socijalistička  partija
  7. PETROVIĆ  NINOSLAVA–  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  8. PLJEVALJČIĆ  ZORA  –  Socijalistička  partija
  9. PLJEVALJČIĆ  MILKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  10. PLJEVALJČIĆ (Vaso)  MILOMIR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –

SNSD

  1. PLJEVALJČIĆ (Dragoljub)  MILOMIR  –  Ujedinjena  Srpska
  2. RUŽIĆ MILANKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. SEKULOVIĆ NEMANJA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. STANOJEVIĆ JELENKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. TRIFKOVIĆ ŽARKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. ŠOLAJA VLADIMIR  –  Demokratski  savez  –  DEMOS

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 005LAZAREVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Lazarevo

 

  1. BURILO  ČEDOMIR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. VLAŠKI  DRAGOSLAV  –  Ujedinjena  Srpska
  3. ĐOKOVIĆ  GORAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. ZEČEVIĆ  IVAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  5. ZEČEVIĆ  MILENKO  –  Socijalistička  partija
  6. ZEČEVIĆ  MIODRAG  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. JAKIĆ  MILOŠ  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  8. KUNARAC  PREDRAG  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  9. MILANOVIĆ  MIROSLAV  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  10. OSTOJIĆ RADMILA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  11. RADOVIĆ MIODRAG  –  Socijalistička  partija
  12. RUŽIĆ ZDRAVKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  13. STEVANOVIĆ MIRA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  14. TRIVUN MILAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  15. ŠIFORIJA KOVAČ  ANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 006BROD   –   Savjet  Mjesne  zajednice  Brod

 

  1. AĆIMOVIĆ  MILOŠ  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. VUKADINOVIĆ  BRANE  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. JANKOVIĆ  RATKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  4. JEVTOVIĆ  JANJA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. JOJIĆ  DUŠKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. KALAJDŽIĆ  RADOVAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. KUJUNDŽIĆ  MILIVOJE  –  Socijalistička  partija
  8. MAJDOV  ZORICA  –  Ujedinjena  Srpska
  9. MARIĆ  NADA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  10. MILANOVIĆ VLADIMIR  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  11. MILETIĆ NEBOJŠA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  12. OSTOVIĆ MILICA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  13. RAKIĆ NEBOJŠA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  14. TOMIĆ NEDELJKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  15. ĆOSOVIĆ DRAGOMIR  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka

 

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 007MILJEVINA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Miljevina

 

  1. BILINAC  SANJA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. VUKOVIĆ  VESNA  –  Grupa  građana   Mjesne  zajednice  Miljevina
  3. GOVEDARICA  DALIBORKA  –  Grupa  građana  Mjesne  zajednice  Miljevina
  4. GOLUBOVIĆ  STEFAN  –  Grupa  građana  Mjesne  zajednice  Miljevina
  5. DOJČINOVSKI  TANJA  –  Socijalistička  partija
  6. ELEZ  SVETLANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. KRSMAN  NIKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. MEĐO  DUŠAN  –  Grupa  građana  Mjesne  zajednice  Miljevina
  9. MILUTINOVIĆ  ŽELJKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  10. NINKOVIĆ VLADIMIR  –  Grupa  građana  Mjesne  zajednice  Miljevina
  11. NOVAKOVIĆ PREDRAG  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  12. PAVLOVIĆ BORISLAV  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  13. PERIŠIĆ SLAVENKO  –  Grupa  građana   Mjesne  zajednice  Miljevina
  14. SKAKAVAC NIKOLA  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  15. STANKOVIĆ SIMO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  16. FILIPOVIĆ ANĐELA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  17. FILIPOVIĆ DIMITRIJE  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka

 

Bira se sedam članova Savjeta.

 

  1. B 008OBILIĆEVO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Obilićevo 

 

  1. BODIROGA  ZORKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  2. DRAKUL  DRAGANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. KOSTIĆ  MILORAD  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. KRUNIĆ  NEMANJA  –  Socijalistička  partija
  5. KRUNIĆ  RADOMIR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. LALOVAC  ŽANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. MILETIĆ  IVAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  8. POPADIĆ  SPOMENKA  –  Socijalistička  partija
  9. RADOVIĆ  DARA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  10. ČANČAR BORIVOJE  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  11. ČANČAR ZORAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 009LIVADE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Livade

 

  1. VILOTIĆ  JELENA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. ĐUROVIĆ  BRANKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. ĐUROVIĆ  MLADEN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. KULIĆ  GORDANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. LUČIĆ  SLAVIŠA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. MUMINOVIĆ  JELENA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. PEŠIĆ  DARKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  8. RADOVIĆ  MILADIN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. RADOVIĆ  RELJA  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  10. SIMOVIĆ DARKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  11. STEVANOVIĆ MAJA  –  Ujedinjena  Srpska

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 010RJEČICA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Rječica

 

  1. BABIĆ MILADINKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  2. VUKOVIĆ SLAVA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. ĐOKOVIĆ MIROSLAV  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. IVANOVIĆ NIKOLA  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  5. IKONIĆ RANKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. PEJOVIĆ STOJAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. ČEČAR SLAVKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. ŠKOBO IGOR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. ŠOLAJA BILJANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 011JOŠANICA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Jošanica

 

  1. BABIĆ  BORIŠA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. BLAGOJEVIĆ  RADISLAV  –  Socijalistička  partija
  3. VILOTIĆ  ZORA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. KULIĆ  MARIJAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. MATOVIĆ  ZORAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. MATOVIĆ  NEDELJKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. PEJOVIĆ  RADMILA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. SIMEUNOVIĆ  MILADA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. ČANČAR  MILORAD  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  10. ŠKIPINA BORIVOJE  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 012USTIKOLINA  –  Mjesne  zajednice  Ustikolina

 

  1. BLAGOJEVIĆ BORISAV  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. VUKOVIĆ IVANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. VUKOVIĆ MARKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. GAGOVIĆ DOBRICA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. GAGOVIĆ MILAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 013KUTA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kuta

 

  1. BODIROGA  ALEKSANDRA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. BODIROGA  LUKA  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  3. GRUBAČIĆ  BLAŽENKA  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  4. GRUBAČIĆ  VJEKOSLAVA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. ĐAJIĆ  SLAĐANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. MILETIĆ  VLADIMIR  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  7. MILETIĆ  GRUJO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. MILETIĆ  TRIVKO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  9. STANOJEVIĆ  MILANKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  10. ĆOSOVIĆ BOJAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

 

  1. B 014JELEČ  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Jeleč

 

  1. BEĆIREVIĆ ESAD  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  2. JOVOVIĆ RADMILO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. KAVAZIĆ MURTIJA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  4. MIJANOVIĆ ZDRAVKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. MUŠANOVIĆ HALIL  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  6. PAŠOVIĆ SANELA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  7. HADŽIĆ HAMO  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 015KOZJA  LUKA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kozja  Luka

 

  1. BEGANOVIĆ FERID  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  2. VASILJEVIĆ RADOSLAVKA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. VUKOVIĆ MILIVOJE  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. LEPIR MUNEVERA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  5. REBIĆ JOVO  –  Narodna  partija  Srpske
  6. TABUČIĆ AMIR  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  7. ĆUSKIĆ MITAR  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  8. HADŽIĆ VAHID  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 016KRATINE  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Kratine

 

  1. JEŽ HURIJA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  2. KRAJČIN RAŠID  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  3. PAČARIZ SEHIJA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  4. ČAUŠEVIĆ KEMO  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  5. ČAUŠEVIĆ MUNIB  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 017IZBIŠNO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Izbišno

 

  1. BIBOVIĆ SAMIR  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  2. KEČO ASIM  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  3. MEKIĆ RAMIZA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  4. MUSIĆ HASIBA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  5. ORUČ ZAJKO  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 018POPOV  MOST  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Popov  Most

 

  1. BAJROVIĆ  ALIJA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  2. BUNDA  MUŠAN  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  3. VEJO  FATIMA  –  Udruženje  građana  Bošnjaka  povratnika  „ALADŽA“  Foča
  4. IKONIĆ  NENAD  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. JOJIĆ  RAJKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  6. KRŠO  NEDŽAD  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  7. KRŠO  RAMO  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  8. KRŠO  REŠAD  –  Udruženje  građana  Bošnjaka  povratnika  „ALADŽA“  Foča
  9. RADOVIĆ  MILENKA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  10. HASAMBEGOVIĆ ZARIFA  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  11. DŽAMALIJA AZEM  –  Udruženje  građana  Bošnjaka  povratnika  „ALADŽA“ Foča
  12. ŠKOBO TATJANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 019ČELIKOVO  POLJE  –

Savjet  Mjesne  zajednice  Čelikovo  Polje

 

  1. VIDOJEVIĆ ALEKSANDAR  –  DNS – Demokratski  narodni  savez
  2. VIDOJEVIĆ NADA  –  DNS – Demokratski  narodni  savez
  3. DRAKUL MIODRAG  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. KRNOJELAC IRMA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. PEJOVIĆ SAVO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. PERIŠIĆ DRAGUTIN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. STAROVIĆ DRAGAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 020DRAGOČAVA  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Dragočava

 

  1. ĐURIČIĆ ZORAN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  2. IVANOVIĆ VLADIMIR  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. MARIĆ DUŠAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. MARIĆ IVANA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. MITROVIĆ MOMČILO  –  Ujedinjena  Srpska
  6. MIHAJLOVIĆ VUKAN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  7. NOVOVIĆ ALEKSANDAR  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  8. PUHALAC RODOLJUB  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  9. TOPALOVIĆ BOSILJKA  –  SPS  –  Socijalistička  partija  Srpske  –

„Budućnost  Srtpske“

 

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 021GODIJENO  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Godijeno

 

  1. ŽIVANOVIĆ OBREN  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. KLINAC ZAHIR  –  SDA  –  Stranka  demokratske  akcije
  3. KRUNIĆ VERA  –  Narodni  demokratski  pokret
  4. PLJEVALJČIĆ MIROSLAV  –  Narodni  demokratski  pokret
  5. SIMOVIĆ RADMILO  –  Narodni  demokratski  pokret
  6. STANOJEVIĆ DRAGOSLAV  –  Narodni  demokratski  pokret

Bira se pet članova Savjeta.

 

  1. B 022ZAVAIT  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Zavait

 

  1. BOŽOVIĆ TRIVKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. MARKOVIĆ RADMIL  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. MATOVIĆ RADA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  4. SEKULOVIĆ VUKOLA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  5. TEŠOVIĆ DRAGAN  –  Demokratski  savez  –  DEMOS

Bira se pet članova Savjeta.

  1. B 023ČELEBIĆI  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Čelebići

 

  1. BLAGOJEVIĆ VIDOSAVA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  2. BODIROGA MARKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  3. LEČIĆ DOBRILO  –  Demokratski  savez  –  DEMOS
  4. OSTOJIĆ IVKO  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. OSTOJIĆ PREDRAG  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  6. RADOVIĆ MILIŠA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka

Bira se pet članova Savjeta.

  1. B 024MEŠTREVAC  –  Savjet  Mjesne  zajednice  Meštrevac

 

  1. DAVIDOVIĆ DUŠKO  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  2. ŽIVANOVIĆ VUKOJICA  –  Savez  nezavisnih  socijaldemokrata  –  SNSD
  3. ŽIVANOVIĆ MILIJA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  4. ŽIVANOVIĆ OBREN  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka
  5. ŽIVANOVIĆ SLAĐANA  –  SDS  –  Srpska  demokratska  stranka

Bira se pet članova Savjeta.

 

Glasanje se vrši zaokruživanjem odgovarajućeg rednog broja ispred kandidata za koga se glasa, a najviše  za  onoliko  kandidata  sa  liste koliko se bira članova Savjeta.

 

Nevažeći glasački listić je:

–  glasački listić na kome je označen veći broj kandidata od broja koji se bira,

–  nepopunjen glasački listić i

– glasački listić koji je popunjen na način da se ne može sa sigurnošću utvrditi kako je birač glasao.

Izvor: Opština Foča

Podijelite vijest: