Fudbalski savez BiH pomaže izgradnju pomoćnog stadiona
03.07.2021 | 16:18Fudbalski savez BiH u okviru svojih nadležnosti pomoći će izgradnju i obnovu sportske infrastrukuture dogovoreno je na današnjem sastanku načelnika opštine Foča Milana Vukadinovića, predsjednika FK „Sutjeska“ i predsjednika FS BiH Vica Zeljkovića.
Na radnom sastanku koji je održan u Sarajevu pored mogućnosti unapređenja infrastrukture, razgovaralo se i o načinima kako pomoći FK „Sutjeska“, među kojima je glavini akcenat stavljen na izgradnju pomoćnog stadiona sa vještačkom travom u naselju Donje Polje.
Zeljković je dodao da će Fudbalski savez BiH učiniti sve što je u njihovoj moći i naležnosti da se pomogne „Sutjesci“ i najavio je da će uskoro obići određene lokacije i dogovoriti dinamiku rada.
Izvor: Opština Foča