Sport

Remi fudbalera, poraz košarkaša

24.10.2022 | 14:39 Remi fudbalera, poraz košarkaša

Fudbaleri Sutjeske odigrali su neriješeno 1:1 na gostovanju u Derventi protiv domaćeg Tekstilca u 14. kolu Prve lige Republike Srpske.

Domaćin je poveo u 25. minutu golom Zlatka Duspare, a bod Fočacima donio je ikusni Dejan Rašević, koji je u 72. minutu izjednačio na 1:1.
Sutjeska je šesta sa 26 bodova, koliko ima i petoplasirana Slavija.
Upravo će se ove dvije ekipe sastati u narednom kolu u Foči.
Tekstilac je na 17. mjestu sa 11 bodova.
Košarkaši poraženi od Prijedora
Košarkaši Sutjeske poraženi su na svom terenu od Prijedora 75:85 u drugom kolu Prve lige Republike SRpske.
Goste je do pobjede predvodio Nemanja Stanković sa 25 poena, dok je u ekipi domaćina bolji od ostalih bio Vladan Radović sa 21 poenom.
Dvocifren učinak u Sutjesci imali su još Miloš Pavlović i Đorđe Savić, koji su ubacili po 15, te Dejan Milidrag deset poena.
Nakon poraza u prvom kolu u Šekovićima od domaćeg Olimpa, Fočaci su bili neuspješni i na svom terenu protiv Prijedorčana, pa su nakon prva dva kola bez pobjede.

Izvor: Radio Foča