Sport

Ne znaju za poraz

21.08.2022 | 19:41 Ne znaju za poraz

Fudbaleri Sutjeske su i nakon 4.kola u Prvoj ligi RS ostali neporaženi. Protiv Rudara iz Prijedora remizirali su kao gosti, rezultatom 1:1.

Iako desetkovani povredama i stomačnim virusom, plavo-bijeli su odigrali vrlo hrabro i uspjeli donijeti bod. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu. Poveli su domaći golom Huana Servosa u 53. minutu, dok je za Fočake pogodio Danilović tri minuta prije kraja.
Podmlađeni sastav Sutjeske je tako opravdao povjerenje šefa stručnog štaba, Radanovića, koji je na startu sezone rekao da će pružati šansu mladim igračima koji će u budućnosti predstavljati okosnicu tima.
Sutjeska je i dalje na 1.mjestu sa 10 bodova i utakmicom više od drugoplasirane Krupe, uz gol razliku 8:3.
Sljedeći meč naši fudbaleri igraju na domaćem terenu protiv Slobode iz Mrkonjić Grada, u subotu, 27. avgusta.