Rusi ubjedljivi protiv Zvezde

Mladi fudbaleri moskovske „Lokomotive“ savladali su vršnjake „Crvene zvezde“ sa 3:0 na 15. Fudbal frendsu.Rusi su poveli već u 5. minutu golom iz penala Denisa Valtera. Na 2:0 u 17. minutu povećao je Magomed Osmanov, a konačnih 3:0 za Lokomotivu postavio je Jegor Svintsov u 46. minutu.

Georgi Kadžaja kaže da nije bilo nimalo lako.

„Krasio nas je jak timski duh i to je presudilo. Turnir je odličan, konkurencija veoma jaka, to su ekipe u rangu naše ruske lige. Idemo do konačne pobjede i nadamo se osvajanju trofeja“, rekao je Kadžaja.

Podgorička Budućnost je sa 4:2 bila bolja od domaće Sutjeske, dok je Maribor sa 2:1 savladao Krila Sovjetov.

Treći dan turnira startovao je u jutarnjim časovima, a u prvom meču Rijeka je savladala mađarski Mol Vidi sa 2:1, Lokomotiva i Vardar su odigrali neriješeno 0:0, Budućnost je deklasirala Krylia Sovetov sa 5:1, a domaćin turnira Sutjeska osvojila bod protiv Maribora 0:0.

Izvor: Radio Foča