„Privatni sektor“ osvojio Radničku ligu u malom fudbalu
Ekipa „Privatni sektor“ osvojila je Radničku ligu u malom fudbalu, pošto je u finalu poslije penala sa 6:5 savladala „Univerzitetsku bolnicu“. Treće mjesto pripalo je prošlogodišnjnim šampionima „Policijskoj upravi Foča“ koja je sa 4:3 nadigrala „Kazneno-popravni zavod“.